HAKKIMIZDA

arcom

kareArcom, Bilişim ve iletişim teknolojileri sektöründe, 90’lı yılların ilk yarısından ıtıbaren kazandığı sektörel deneyimleri ile inovasyon, kalite ve güveni çatısı altında buluşturarak proje, danışmanlık, tasarım, satış, kurulum, network, dış kaynak, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine entegre çözümler sunarak katma değer sağlamayı amaç edinen bir teknoloji firmasıdır.

Vizyonumuz

kareBilişim ve iletişim teknolojileri alanında sağladığımız çözüm ve hizmetlerimizi, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerler katacak şekilde yaygınlaştırarak, sürekli, güvenilir, öncü ve lider bir marka olmak.

Misyonumuz

kareBilişim ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikleri izlemek ve uygulamak,
Tüm iş süreçlerimizde yüksek standartlarda hizmet üreterek; çalışan, hissedar ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek,
Çözüm ve hizmetlerimizi; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Müşterilerimizin; yükselen rekabet ortamında ihtiyaçlarını belirlemek, doğru çözüm ve hizmetleri sunmak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmak,

Kurumsal ve sosyal sorumluluk alanlarından, etik ticaret anlayışı ile bütün ilgili yasa ve düzenlemelere kadar tüm detaylara uygun hareket etmektir.

Temel Kalite Politikamız

kareMusterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratici cozumleri, uygun maliyetle, zamaninda hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak,

Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkileri karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak.

Çevre duyarlılığın artırılması için çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın bilgi seviyelerinin artırılması yönündeki faaliyetlerin yanı sıra çevreyi, insan sağlığını ve güvenliğini tehdit etmeyen uygulamaların kullanılması ve kullandırılmasını sağlamak.

kareHizmet sürekliliğinde istikrarın sağlanması için bilgi güvenliği, iş sağlığı, iş güvenliği, çevre yönetimi ve iş sürekliliği konularında risklerin periyodik olarak değerlendirilmesi ve müşteri hizmet yönetimine girdi sağlamak.

kareMüşteri şikâyetlerinin çözümü ile ilgili olarak etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmak ve müşterinin haklarını korumak. Tüm şikâyetleri kayıt altına alarak, şikâyet çözümü ile ilgili yapılan çalışmaların ardından elde edilen bulguları ve çözümleri müşteri ile paylaşmak.